UNO & Friends Klasik Kart Oyunu Sosyalleşiyor!

Ücretsiz kart oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 83 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma GAMELOFT SA
En sevilen özellik bu oyunda. Çok oyuncu ile oynama izni veren bu oyun Xbox Live?ın Aile Ayarlarına tabi değildir. Microsoft oyuncu kimlikleri ve oyuncu etiketlerini paylaşır.

UNO'yu sevdiklerinle birlikte oynama şansını kaçırma. Ailenle, arkadaşlarınla, sevdiklerinle ve diğer oyuncularla oyun oynamak çok kolay. Öğrenmesi oldukça kolay olan bu oyunun tam bir bağımlısı olmanızda olası.

Dünyada birçok UNO oyuncusuna meydan oku

Birçok UNO seveni aynı olarak aynı yerde buluşuyor ve meydan okuyor birbirine. Sende onlardan biri olabilirsin. Ayrıca kendi oyununu oluşturmanda mümkün. Oluşturduğun oyununa arkadaşlarını davet ederek daha çekişmeli hale getirebilirsin.

Haftalık yarışlara katılarak ödül kazan

Kendi güvenenleri piste bekliyoruz. Her hafta düzenlenen yarışlara katılarak ödül kazanma şansını yakalayabilirsin. UNO oyununu arka planlarla, deste tasarımlarıyla & özel efektlerle kendine uygun hale getirebilirsin. Kişiselleştirme hakkı sunan oyunda her yer senin elinde.

3G ya da Wi-Fi üzerinden bağlanabilirsin. Tamamen tercih size bırakılmış durumda. Çok oyunculu karşılaşmaklar yapacaksın diye tereddüt etmenize gerek yok.

En büyük ücretsiz mobil oyun topluluklarından birine bedava katılman ise çok kolay. Birçok kart oyunu olmasına rağmen UNO kadar eğlendiren ve imkanlar sunan oyun bulamayabilirsiniz. UNO?yu indirmen yeterli. Ücretsiz olarak edineceğin bu oyunda sen kendi oyununu da oluşturabilirsin. Arkadaşlarını, aileni, sevdiklerini davet edebilir ya da hiç tanımadığın kişilerle çekişmeli bir oyun sürebilirsin.

Uygulama içi satın alma içeren bu oyunda sanal para ile satın almalar yapabilirsin. Sanal para elde etmek ise, oyunda ilerleyerek, bazı reklamları izlemeyi seçerek veya gerçek para karşılığında olabilir.

Hem 3G hem Wİ-Fi üzerinden bağlanarak rahatlıkla oynayabilir rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

 

UNO & Friends Klasik Kart Oyunu Sosyalleşiyor! indir